Powrót do listy

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że...? | autor: B. Krupa
Czy wiesz, że małe słoniątka ssą swoją trąbę, tak jak dzieci kciuk? Zebra jest biała w czarne paski, czy może czarna w białe paski?
Na te i wiele innych pytań odpowiedzą gospodarze premierowego cyklu Travel Channel - Hela i Szymek. Nasi młodzi prowadzący wybiorą się m.in. do Johannesburga, gdzie poznają miejscową ludność, kulturę i… dzikie zwierzęta.
Hela i Szymek podzielą się z Wami masą fascynujących ciekawostek oraz nietypowych faktów. W końcu dziecięca wrażliwość, ciekawość świata i skłonność do zadawania pytań nie mają sobie równych!
Program zafascynuje wszystkich wielbicieli dalekich i bliskich podróży, miłośników przyrody, niebanalnego zwiedzania i poznawania związanych z nim ciekawostek.
W programie "Czy wiesz, że....?" zetkniecie się z obcymi kulturami, poznacie ludzi o innej obyczajowości i wyglądzie. Zobaczycie bogactwo fauny i flory na różnych kontynentach, spróbujecie oryginalnych smaków i dań, nieznanych w polskiej kuchni. Zapoznacie się z proekologicznymi inicjatywami i projektami, a także poznacie wiele ciekawych osób – naukowców , badaczy, jak i niezwyczajnych ludzi: opiekunów zwierząt, plantatorów, kucharzy, rybaków czy rękodzielników.
Ten pełen humoru i ciepła program to idealna propozycja dla całej rodziny.
 
Emisja odcinków:
poniedziałek godz. 18:50
wtorek godz. 17:20
czwartek godz. 20:50
piątek godz. 19:50
sobota godz. 10:50 i 11:20
niedziela godz. 13:50
 
Czy wiesz, że...? | autor: E. Łukasiewicz
 
Czy wiesz, że...? | autor: B.Krupa
 
Kliknij tu, jeśli chcesz poznać lepiej naszych młodych prowadzących!
Więcej informacji:
Szymek Radzimierski wydał nową książkę!
 
Zajrzyjcie tu aby poznać ciekawostki o:
lwach 🦁

słoniach 🐘

zebrach 🦓

surykatkach 🐿

likaonach 🐕

 

Zebra | autor: Photo by Ron Dauphin on Unsplash