Powrót do listy

"Jestem z Polski": Brazylia

Hania mieszkająca na co dzień w Brazylii | autor: Jacek Klisowski
W tym odcinku zabierzemy Was w podróż w rytmie samby, na rozgrzane słońcem wybrzeże Brazylii. Przewodniczką po tym barwnym i egzotycznym świecie będzie Hania Zborowska Neves.
Ta, pochodząca ze znanej aktorskiej rodziny, pełna pozytywnej energii dziewczyna,  13 lat temu wyjechała za głosem serca do brazylijskiej Fortalezy. Wraz ze swoim mężem Danielem, są szczęśliwymi rodzicami dwóch uroczych córeczek.
Hanna  która nie bała się wejść do brazylijskiego więzienia na polski dowód osobisty, by pomóc rodakom w potrzebie, pełni też funkcję – Konsula Honorowego RP. Nasza bohaterka odkryje przed Wami kulisy tego zajęcia.
Hania odsłoni też przed naszymi kamerami świat swoich codziennych zajęć – od porannego treningu w butach na sprężynach, przez wizytę w rodzinnej firmie, gdzie współpracuje z mężem i teściową, po imprezę urodzinową w iście brazylijskim stylu. Udamy się także na plażę, słynącą ze sportów wodnych, pysznych owoców morza oraz… skąpo okrytych ciał. Zobaczcie, jak wygląda życie Polki w Brazylii. Zapraszamy do oglądania „Jestem z Polski” w Travel Channel.
 
Hania Zborowska-Neves została naszą Prowadzącą!
Możecie oglądać ją w programie: Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń
Dotychczas wyemitowaliśmy trzy odcinki: Gwatemala, Zanzibar i Dubaj.
Hanna Zborowska-Neves w Gwatemalii | autor: Jacek Klisowski