Powrót do listy

Polscy Hotelarze

Polscy Hotelarze
W najnowszym programie Travel Channel wyruszymy w świat, aby przyjrzeć się życiu i działalności Polaków, którzy postanowili poza granicami naszego kraju prowadzić własne hotele i pensjonaty.
To dzięki nim wyruszając w zagraniczną podróż możesz poczuć się jak w domu niemal w każdym zakątku świata. Zobaczymy, jak „od kuchni” wygląda ich biznes. Będziemy towarzyszyć właścicielom hoteli w ich codziennych zadaniach - od załatwiania różnych formalności, po zakupy i zarządzanie pracownikami. Poznamy historię oraz życie prywatne naszego gospodarza. Zobaczymy, jak wygląda jego codzienność poza prowadzeniem własnego hotelu w obcym kraju.
Przyjrzymy się także miejscowym atrakcjom, których nie można przegapić, będąc w danym mieście lub państwie. Dzięki elementom subiektywnej narracji widz będzie mógł poczuć się jak gość hotelowy. Dokładnie przyjrzymy się zarówno pokojom, serwowanym lokalnym specjałom, jak też   i dodatkowym atrakcjom, które oferuje hotel.
W pierwszym odcinku „Polskich hotelarzy” poznamy historię Wojtka, który zamieszkał i założył hotel na magicznym i gorącym Zanzibarze. Przekonamy się, jak wygląda życie i prowadzenie biznesu na tej rajskiej wyspie.
 
Polscy Hotelarze
Polscy Hotelarze
Polscy Hotelarze
Polscy Hotelarze